Чуттєвий і матеріальний досвід Porcelanosa в Design Shanghai

Присутність Porcelanosa в Design Shanghai свідчить про визнання бізнес-групи на азіатському ринку.

З 19 по 22 червня відбувся найбільший в Азії дизайнерський захід Design Shanghai. У своєму одинадцятому випуску міжнародна подія відзначала креативність, об’єднавши велику кількість відомих брендів у цьому секторі. Дивовижний дизайн і текстури продемонстрували інноваційний і далекоглядний характер фірм-учасниць.

Porcelanosa Grupo була однією з компаній-учасниць Design Shanghai 2024. Її присутність захопила аудиторію своїм чудовим дизайном і ручним виробничим процесом. Багатонаціональна компанія представила свої інновації в кераміці, обладнанні для ванних кімнат, мозаїці та твердих поверхнях , привернувши увагу присутніх.

Нові продукти Porcelanosa на Design Shanghai

У своїх останніх колекціях фірма продемонструвала широке застосування кераміки в різних приміщеннях. Так, Porcelanosa в Design Shanghai показала середземноморський портрет цементу з Terra Bone і своїми декорами Deco Terra Bone і Line Terra Bone . Водночас сучасна простота та природний комфорт поєдналися завдяки настінній плитці під дерево PAR-KER® , коньяку Lexington та Vendome XLIGHT. Поєднання обох матеріалів запропонувало чуттєве видовище з їх делікатними текстурами.

Через кілька вражаючих колон, що обертаються, XTONE представив нові колекції порцеляни великого формату : Terre Nero, Tura, Alpinus White, Terre Greige і Calatorao. Зі свого боку Noken – обладнання та меблі для ванних кімнат – розкрив свою характерну естетику зі змішувачами Lounge і Tono . Вишукані дизайни мозаїк L’Antic Colonial були одними з головних об’єктів уваги.

«Ми обрали дзигу, тому що, обертаючись, вона не тільки підтримує активний баланс, але й взаємодіє з безпосереднім оточенням, створюючи візерунки та візуальні ефекти, які привертають увагу глядача. Подібним чином саме цей творчий поворот представляє для нас здатність ROOM трансформувати та збагачувати ландшафт редакційного дизайну», — кажуть Альберто Санчес та Едуардо Вільялон, засновники студії.

Постійно розвиваються знання ROOM і свіжі перспективи також представлені в обертальному русі дзиги. Як зазначають дизайнери, «кожен номер схожий на новий випуск дзиги, можливість здивувати статтями та функціями, які не залишаються статичними, а спонукають до роздумів і відкриттів».

Sense Lab і мережа

Простір Porcelanosa в Design Shanghai привернув велику кількість відвідувачів, зацікавлених у широкому асортименті матеріалів і продуктів групи. Для всіх них Porcelanosa запропонувала унікальний досвід із Sense Lab: парфуми, що представляють чотири різні матеріали. Таким чином Porcelanosa Sense Lab запропонувала сенсорне занурення у світ дизайну інтер’єру та архітектури через експерименти.

Лабораторія Porcelanosa Sense Lab відвідала кілька країн, беручи участь у Лондонському фестивалі дизайну та Міланському тижні дизайну. Це сенсорне занурення досліджує, як дизайн перетворює світ, стимулює почуття та кидає виклик сприйняттю можливого за допомогою різних пропозицій, спрямованих на дотик, зір, слух, смак і нюх.

Участь Porcelanosa у Design Shanghai продемонструвала інноваційність та багатство її каталогу. Професіонали та ті, хто цікавиться Porcelanosa, змогли на власні очі побачити технічні та декоративні можливості її продукції.https://player.vimeo.com/video/967968219?h=0cf4b3c19d&badge=0&autopause=0&player_id=0&app_id=58479

Вам також може сподобатися