Дзига Krion® і MUT Design для II випуску ROOM Awards

Дизайн, натхненний дзигою, є результатом співпраці між двома фірмами, є символом для багатьох поколінь.

ROOM Diseño вчора відзначив друге видання своїх нагород. Для цього журнал об’єднав двох видатних діячів галузі: MUT Design і Krion® . Обом фірмам вдалося спроектувати чудову креативну концепцію премії, яка відображає суть журналу.

«Проста й універсальна розвага, яка виходить за межі поколінь і звертається безпосередньо до емоцій, пережитих у минулому. Майже інтуїтивно, ми були натхненні магнетизмом цієї гри, щоб задумати нагороду 2nd ROOM Awards», – заявила валенсійська студія MUT Design .

«Ми обрали дзигу, тому що, обертаючись, вона не тільки підтримує активний баланс, але й взаємодіє з безпосереднім оточенням, створюючи візерунки та візуальні ефекти, які привертають увагу глядача. Подібним чином саме цей творчий поворот представляє для нас здатність ROOM трансформувати та збагачувати ландшафт редакційного дизайну», — кажуть Альберто Санчес та Едуардо Вільялон, засновники студії.

Постійно розвиваються знання ROOM і свіжі перспективи також представлені в обертальному русі дзиги. Як зазначають дизайнери, «кожен номер схожий на новий випуск дзиги, можливість здивувати статтями та функціями, які не залишаються статичними, а спонукають до роздумів і відкриттів».

Krion® у вигляді нагороди

Санчес і Вільялон зазначають, що їм подобається використовувати матеріали до межі. З Krion® ( Porcelanosa Grupo ) вони експериментували з різними техніками виробництва для досягнення бажаної мети. Властивість термоформування Krion® K-Life 1100 збільшує винахідливість і дизайнерські можливості матеріалу.

Другий рік поспіль Krion® K-Life 1100 став матеріалом, обраним для формування нагороди ROOM. У першому виданні його використав Хосе Мануель Ферреро (estudi{H}ac) для створення наповненої сенсом нагороди, яка була представлена ​​у вигляді гантелі. Це був реверанс до логотипу, креативності редакції та тематичних ліній журналу. Ferrero також представляла творчі зусилля своїх засновників, а також визнаних професіоналів.

«Як продукт Krion® пропонує широкий вибір оздоблення та текстур. Зрештою, ми вибрали білий лід, щоб зберегти однакову ідентичність у всіх категоріях, і ми використали гравіювання в тонах фтору – згодом запечатане – як елемент, що відрізняє», – кажуть творці нагород про придатність нагороди. обраний матеріал.

Таким чином, MUT Design вдалося виліпити більше, ніж екстравагантну дзигу, сучасний об’єкт бажання. Завдяки цьому веселощі відновлюються як невід’ємна частина будь-якого творчого процесу.

ІІ випуск ROOM Awards

Журі, у складі StudioPepe, Начо Карбонелла, Інми Бермудес, OHLAB, Сари Ромеро та Хуана Меллена, оцінювало пропозиції 42 фіналістів. Це переможці 2-го випуску ROOM Awards у кожній із категорій:

– Майбутня премія: Тереза ​​Фернандес Пелло.

– Нагорода за ремесла/мистецький дизайн: Жорді Рібауді за колекцію Mimesis.

– Нагорода за художній проект: Cachito Vallés.

– Нагорода Ephemeral Spaces: Studio Animal за сценографію Twist.

– Нагорода за проект дизайну продукту: Summumstudio за лампу Woodstraps (LZF Lamps).

– Нагорода за проект інтер’єру: Андреу Карулла та Selgascano для ресторану Tramo.

– Нагорода за архітектурний проект: Estudio Albar для Casa Eñe.

– Міжнародна нагорода за дизайн: Майкл Анастасіадес.