Кращі ідеї оформлення віталень камінами

Щоб досягти клімату відпочинку та релаксації навіть взимку, вітальні з камінами забезпечують теплу та затишну атмосферу.

Цей предмет є нервовим центром будинків у найхолодніші місяці. У цій публікації ми відкриємо основні елементи віталень з камінами та найсучасніші дизайни для ідеального декору. Теплота атмосфери запропонує вам насолодитися відпочинком наодинці або з родиною та друзями.

10 «необхідних» для віталень з камінами

Камін облицьований XTONE Macauba Blue і XTONE Bottega Acero.

Камін облицьований XTONE Macauba Blue і XTONE Bottega Acero.

Наявність каміна у вітальні не тільки додає нотку тепла і затишку, але і створює простір з особливим шармом. Поряд з телевізором встановіть біноміно, який запрошує вас збиратися вдома в найхолодніші полудні. Нижче ми перелічуємо основні елементи для досягнення вишуканого дизайну у вітальні з каміном і телевізором:1. Камін
є центром кімнати. Ви можете вибрати між різними видами камінів, такими як дров’яні, газові або електричні, залежно від ваших уподобань і потреб. Хоча найбільшу привабливість мають дров’яні каміни для вітальні, крім того, що вони найбільше нагрівають. В іншому розділі цієї публікації ми розповімо вам про найпоширеніші види камінів.

2. Дизайн.
Ви можете вибрати камін у класичному стилі або мінімалістичний стиль із чіткими лініями, як ми розповімо вам пізніше. Для сучасних віталень з каміном вибір матеріалів, таких як спечений камінь або кераміка, підвищить дизайн інтер’єру кімнати. Майте на увазі, що полиця є ідеальним декоративним місцем для розміщення дзеркал, картин, сімейних фотографій, предметів домашнього декору або свічок.

Хіменея покрита XTONE Orobico Dark Polished.  Середовище, прикрашене XT0NE Calacatta Green і Oxide Grey.

Хіменея покрита XTONE Orobico Dark Polished.

Середовище, прикрашене XT0NE Calacatta Green і Oxide Grey.

Середовище, прикрашене XT0NE Calacatta Green і Oxide Grey.3. Облицювання каміна
Як ми вже говорили раніше, як облицювання каміна ви можете вибрати з великої різноманітності матеріалів: природний камінь (зазвичай використовуються мармур і сланець), дерево або будь-який інший матеріал, який підходить для димоходу. стиль, який ви хочете досягати. Якщо ви виберете кераміку або мозаїку , ви досягнете унікального вигляду свого каміна.

4. Меблі.
Вітальня з каміном повинна мати зручну зону відпочинку, включаючи дивани, крісла та журнальні столики , щоб назвати декілька. Рекомендуємо розміщувати меблі так, щоб вони були звернені до каміна, щоб створити затишну атмосферу.

5. Освітлення
Розкішне освітлення може додати тепла кімнаті за допомогою підлогових або настільних ламп. Ви також можете встановити настінні бра в зоні каміна, щоб підкреслити його присутність.6. Вікна
Дозволяють природному світлу заливати кімнату протягом дня, відкриваючи вид на природний ландшафт. Щоб надати простору свіжості та життя, додайте горщики, рослини чи вази.

7. Кольори
Теплі, природні кольори зазвичай добре працюють у вітальнях з камінами. Земляні тони, коричневі, ніжно-сірі та приглушені кольори, наприклад, можуть підкреслити відчуття тепла в навколишньому середовищі.

Стіна покрита мозаїкою Prada Acero від Porcelanosa.

Стіна покрита мозаїкою Prada Acero від Porcelanosa.

Стіна каміна покрита підлогою Lucerna Acero та Vancouver Moka від Porcelanosa.

Стіна каміна покрита підлогою Lucerna Acero та Vancouver Moka від Porcelanosa.8. Декоративні аксесуари
Включення декоративних деталей, таких як подушки, ковдри або штори, додає кімнаті індивідуальності та стилю. Килимок у вітальні допоможе визначити простір і додасть тепла атмосфері. Виберіть той, який доповнює колірну палітру кімнати. Ці елементи додадуть простору фактурності та затишку.

9. Зберігання
Зарезервуйте місце для зберігання дров, пультів дистанційного керування або книг. Гарною альтернативою є установка полиць або допоміжних меблів.

10. Безпека
Переконайтеся, що камін належним чином вентилюється та відповідає правилам безпеки. Це необхідно для безпечної роботи каміна. Як ми вже говорили раніше, дров’яні каміни для віталень є найбільш декоративними, вимагають відповідного димоходу та обслуговування.

Вітальня з каміном, XTONE Fiori di Bosco та XTONE Glem White. Камін XTONE Berna Acero і XTONE Nylo Noir.

Важливим аспектом, який слід враховувати, є функціональність каміна і віддаленість від нього легкозаймистих предметів. Якщо камін буде використовуватися для обігріву приміщення, важливо, щоб він був ефективним і функціональним. Переконайтеся, що у вас є достатній запас дров, газу чи електрики, і що вони містяться в чистоті та в хорошому стані.

конструкції камінів

• Сучасні каміни. Вони можуть бути побудовані або індустріалізовані. Поєднання темних і сірих тонів створює цікаву гру об’ємів для облицювання каміна. Різноманітні конструкції, які можна зробити в структурі, пропонують сучасні вітальні з камінами .

• Окремо стоячі димоходи. Ця форма установки прикрашає та обігріває будинок більш розподіленим способом по всій кімнаті.

• Каміни з натурального каменю. Натуральний камінь все частіше використовують для обробки фасадів, стін або камінів: міцність і витонченість – одні з переваг цього матеріалу.

• Французькі каміни. Елегантність і різноманітні рельєфні геометричні форми є його основними характеристиками, які привертають увагу. Цей стиль було оновлено для сучасних будинків із прямокутними формами та базовими або абстрактними принтами.

Камін з Airslate Graphite від L’Antic Colonial. Камін з мармуром Nairobi Crema Classico та мозаїкою з натурального каменю Essential Hexagon Silver Wood від L’Antic Colonial.

Види димоходів

Існує кілька видів камінів для віталень, в залежності від ваших естетичних уподобань, потреб в опаленні та бюджету. Ось три найпоширеніші види камінів:

Камінна зона з полірованою підлогою XTONE Astana Grey і каміном Viola Rossé.

  • Каміни на дровах: ці каміни є найбільш традиційними і використовують деревину як паливо для отримання тепла. Вони популярні завдяки своїй затишній атмосфері. Для цієї моделі рекомендується встановити захисний екран і не залишати камін без нагляду під час його розпалювання.
  • Газові каміни – вони зручні та прості у використанні, оскільки ви просто включаєте вогонь за допомогою вимикача або дистанційного керування. Вони забезпечують ефективне джерело тепла і не утворюють попіл або дим.
  • Електричні каміни: Цей тип є сучасним і універсальним варіантом, який не вимагає димоходу або димоходу. Електричні каміни генерують тепло через електричний опір і часто мають візуальні ефекти полум’я, які виглядають дуже реалістично. Тому вони прості в монтажі і є найбільш безпечними.

Пам’ятайте, що оздоблення вітальні з каміном має відповідати стилю та потребам вашого будинку. Сподіваємося, що ідеї в цій публікації надихнули вас на оформлення віталень камінами. У цих приміщеннях ви повинні відчувати себе комфортно та розслаблено, насолоджуючись теплом вогню.

Відкрийте для себе дизайни для оздоблення вашої вітальні каміном у нашому магазині PORCELANOSA.