Показано 9 результатів

 • 3-Way / Unique

  серія "3-Way / Unique" (Колекція для ванних кімнат KRION) 3-Way / Unique – нова колекція бренду Porcelanosa Grupo для обладнання ванної кімнати, розроблена студією Foster+Partners. Творці цієї колекції постаралися зробити кожен елемент функціональним та високоефективним, відмовившись від суто естетичних деталей, та включили до неї технологічні новинки: наприклад, регулювання оптимального потоку води у умивальних раковинах.

  Ціна 0.00 грн/ м2

 • Almond Series

  серія "Almond" (Колекція для ванних кімнат KRION) Almond – нова колекція бренду Porcelanosa Grupo для обладнання ванної кімнати, розроблена студією Foster+Partners. Творці цієї колекції постаралися зробити кожен елемент функціональним та високоефективним, відмовившись від суто естетичних деталей, та включили до неї технологічні новинки: наприклад, регулювання оптимального потоку води у умивальних раковинах.

  Ціна 0.00 грн/ м2

 • Aro Series

  серія "Aro" (Колекція для ванних кімнат KRION) Aro – нова колекція бренду Porcelanosa Grupo для обладнання ванної кімнати, розроблена студією Foster+Partners. Творці цієї колекції постаралися зробити кожен елемент функціональним та високоефективним, відмовившись від суто естетичних деталей, та включили до неї технологічні новинки: наприклад, регулювання оптимального потоку води у умивальних раковинах.

  Ціна 0.00 грн/ м2

 • Kole Series

  серія "Kole" (Колекція для ванних кімнат KRION) Kole – нова колекція бренду Porcelanosa Grupo для обладнання ванної кімнати, розроблена студією Foster+Partners. Творці цієї колекції постаралися зробити кожен елемент функціональним та високоефективним, відмовившись від суто естетичних деталей, та включили до неї технологічні новинки: наприклад, регулювання оптимального потоку води у умивальних раковинах.

  Ціна 0.00 грн/ м2

 • Line Shower Trays

  серія "Line Shower Trays" (Колекція для ванних кімнат KRION) Line Shower Trays – нова колекція бренду Porcelanosa Grupo для обладнання ванної кімнати, розроблена студією Foster+Partners. Творці цієї колекції постаралися зробити кожен елемент функціональним та високоефективним, відмовившись від суто естетичних деталей, та включили до неї технологічні новинки: наприклад, регулювання оптимального потоку води у умивальних раковинах.

  Ціна 0.00 грн/ м2

 • Modul Series

  серія "Modul" (Колекція для ванних кімнат KRION) Modul – нова колекція бренду Porcelanosa Grupo для обладнання ванної кімнати, розроблена студією Foster+Partners. Творці цієї колекції постаралися зробити кожен елемент функціональним та високоефективним, відмовившись від суто естетичних деталей, та включили до неї технологічні новинки: наприклад, регулювання оптимального потоку води у умивальних раковинах.

  Ціна 0.00 грн/ м2

 • Pure Series

  серія "Pure" (Колекція для ванних кімнат KRION) Pure – нова колекція бренду Porcelanosa Grupo для обладнання ванної кімнати, розроблена студією Foster+Partners. Творці цієї колекції постаралися зробити кожен елемент функціональним та високоефективним, відмовившись від суто естетичних деталей, та включили до неї технологічні новинки: наприклад, регулювання оптимального потоку води у умивальних раковинах.

  Ціна 0.00 грн/ м2

 • Ras Series

  серія "Ras" (Колекція для ванних кімнат KRION) Aro – нова колекція бренду Porcelanosa Grupo для обладнання ванної кімнати, розроблена студією Foster+Partners. Творці цієї колекції постаралися зробити кожен елемент функціональним та високоефективним, відмовившись від суто естетичних деталей, та включили до неї технологічні новинки: наприклад, регулювання оптимального потоку води у умивальних раковинах.

  Ціна 0.00 грн/ м2

 • Tono Krion

  серія "Tono" (Колекція для ванних кімнат KRION) Tono – нова колекція бренду Porcelanosa Grupo для обладнання ванної кімнати, розроблена студією Foster+Partners. Творці цієї колекції постаралися зробити кожен елемент функціональним та високоефективним, відмовившись від суто естетичних деталей, та включили до неї технологічні новинки: наприклад, регулювання оптимального потоку води у умивальних раковинах.

  Ціна 0.00 грн/ м2