Відображається 1-24 з 33 результатів

 • Aestetica I Classici

  серія "I Classici" (Aestetica) Вишукані фактури для стриманих інтер'єрів. Матеріали цієї колекції віртуозно відтворюють текстуру та колір світлого та темного полірованого мармуру.

  Ціна 0.00 грн/ м2

 • Casa zeus Allwood

  серія "Allwood" (Casa zeus) Колекція Allwood - новий тип дерева на ринку, архітектори всього світу вважають за краще використовувати засохле дерево в інтер'єрі. Кожен шматочок деревини має унікальний та характерний відтінок. Ваше приміщення заграє "по-новому".

  Ціна 0.00 грн/ м2

 • Casa zeus Brickstone

  серія "Brickstone" (Casa zeus) Колекція Briccole wood ховає у собі нотки Венеції. Плитка імітує дерево, з якого виготовляються стовпи у Венеції. На колекції вимальовуються породи дуба та горіха, які омивалися водами венеціанських каналів, а також видно прожилки старих часів. Все це робить колекцію чарівною та привабливою.

  Ціна 0.00 грн/ м2

 • Casa zeus Bricolle Wood

  серія "Bricolle Wood" (Casa zeus) Колекція Briccole wood ховає у собі нотки Венеції. Плитка імітує дерево, з якого виготовляються стовпи у Венеції. На колекції вимальовуються породи дуба та горіха, які омивалися водами венеціанських каналів, а також видно прожилки старих часів. Все це робить колекцію чарівною та привабливою.

  Ціна 0.00 грн/ м2

 • Casa zeus Cemento

  серія "Cemento" (Casa zeus) У цій колекції невимушено поєднуються м'які текстурні полотна та ніжні рослинні орнаменти. Глибокі та насичені темні відтінки є рисою Cemento. Дивовижні поєднання текстури та кольору створюють необмежені можливості для створення сміливих та неординарних рішень.

  Ціна 0.00 грн/ м2

 • Casa zeus Chalet

  серія "Brickstone" (Casa zeus) Імітація натурального дерева. Колекція манить своєю унікальністю, нерівними лініями та своєю історією. Колірна гама представлена ​​в натуральних відтінках: світло-бежевий, темно-бежевий, коричневий та сірий.

  Ціна 0.00 грн/ м2

 • Casa zeus Cottage

  серія "Cottage" (Casa zeus) Колекція поєднує імітації теракотового та світлого піщаного каменю. Текстури та колір відтворені з високою точністю, що дозволяє створювати неповторний фон для яскравих акцентів та деталей інтер'єру. Колекція створена з антибактеріального керамограніту та відрізняється HD якістю малюнків.

  Ціна 0.00 грн/ м2

 • Casa zeus Cotto Classico

  серія "Cotto Classico" (Casa zeus) У колекції Geo представлений керамограніт пастельних природних відтінків із текстурами, що майстерно імітують природний рельєф натурального та обробленого каменю. Земляні та кам'яні мотиви ідеально підходять для мінімалістичних дизайнів та оздоблень інтер'єрів у стриманому стилі.

  Ціна 0.00 грн/ м2

 • Casa zeus Deck

  серія "DECK" (Casa zeus) Колекція Deck імітує дерево, має ефект шикарного дерев'яного паркету, але дуже міцний. Завдяки універсальності колекції Ви зможете скласти свій власний малюнок, так як плитку можна укладати по-різному. Також Ви можете розмістити її як зовні приміщення, так і всередині.

  Ціна 0.00 грн/ м2

 • Casa zeus Geo

  серія "Geo" (Casa zeus) У колекції Geo представлений керамограніт пастельних природних відтінків із текстурами, що майстерно імітують природний рельєф натурального та обробленого каменю. Земляні та кам'яні мотиви ідеально підходять для мінімалістичних дизайнів та оздоблень інтер'єрів у стриманому стилі.

  Ціна 0.00 грн/ м2

 • Casa zeus Intarsio

  серія "Intarsio" (Casa zeus) Неповторна та надзвичайно точна імітація зрізів дуба та горіха, а також теплі та затишні кольори є візитною карткою цієї колекції. На відміну від колекції Parquet, що об'єднала імітації паркетної дошки, Intarsio відображені орнаментальні класичні паркети, що відрізняються тонкою майстернею обробкою. Колекція Intarsio створена з антибактеріального керамограніту та відрізняється HD якістю малюнків.

  Ціна 0.00 грн/ м2

 • Casa zeus Le Gemme

  серія "Le Gemme" (Casa zeus) Мармур - неймовірно розкішний і багатий на відтінки матеріал. Глазурований керамограніт цієї колекції повторює багатство відтінків та текстур різних порід мармуру. Особливе місце в колекції займає дрібно-мозаїчна плитка, яка не тільки гарна сама по собі, але і здатна неповторним чином відтінити великі поверхні, викладені плиткою з великою кам'яною текстурою.

  Ціна 0.00 грн/ м2

 • Casa zeus Legno

  серія "Legno" (Casa zeus) В колекції є сучасна текстура дерева, на деревині якої існують природні тріщини і подряпини. Характерною рисою колекції є натуральне виконання старіння дощок і місць, де знаходилися цвяхи.

  Ціна 0.00 грн/ м2

 • Casa zeus Marmo Acero

  серія "Marmo Acero" (Casa zeus) Елегантні поверхні, текстури з тонкими прозорими поверхнями та теплі насичені відтінки ідеально відтворюють цільне дерев'яне полотно. Колекція створена з антибактеріального керамограніту та відрізняється HD якістю малюнків..

  Ціна 0.00 грн/ м2

 • Casa zeus Mix Wood

  серія "Mix Wood" (Casa zeus) Колекція Mix Wood поєднала три породи дерева. Кожна плита має оригінальну фактуру малюнка і створюється різноманітний дизайн інтер'єру. Для створення унікального стилю використовувалися такі породи дерева, як горіх, евкаліпт та зебрано. Розмір плитки 15х60 см., Поверхня гладка і злегка шорстка. Колекція представлена ​​у 4 кольорах: Beige, Walnut, Brown та Dark Brownn.

  Ціна 0.00 грн/ м2

 • Casa zeus Mood Wood

  серія "Mood Wood" (Casa zeus) У колекції представлені унікальні стилізації під дерево тика. Легкі та вишукані текстури імітують дерев'яні волокна, а кольори з максимальною точністю повторюють відтінки світлих та темних порід дерева. Матеріали цієї колекції ідеально підходять для створення елегантних і в той же час затишних інтер'єрів.

  Ціна 0.00 грн/ м2

 • Casa zeus Nordik

  серія "Nordik" (Casa zeus) Рідкісна текстура дерева, яка допоможе возз'єднатися з природою. Nordik – остання тенденція у дизайні інтер'єру: вона задовольнить найрізноманітніші дизайнерські рішення та ідеально впишеться у ваш інтер'єр.

  Ціна 0.00 грн/ м2

 • Casa zeus Parquet

  серія "Parquet" (Casa zeus) У цій колекції представлені майстерні імітації паркету з різних порід дерева – від дуба до оливкового дерева. Дерев'яні текстури передані з надзвичайною точністю, а форма плиток відповідає формі та розміру великої паркетної дошки, що дозволяє чудово поєднувати практичність та стійкість керамограніту з красою та вишуканістю дерева.

  Ціна 0.00 грн/ м2

 • Casa zeus Recycle

  серія "Recycle" (Casa zeus) Колекція Recycle поєднує виразні фактурні імітації натуральної дерев'яної дошки. Рельєфні текстури та натуральні кольори надають плитці природного вигляду і дозволяють використовувати її для безлічі цікавих інтер'єрних рішень. Колекція створена з антибактеріального керамограніту та відрізняється HD якістю малюнків.

  Ціна 0.00 грн/ м2

 • Casa zeus Yosemite

  серія "Yosemite" (Casa zeus) Колекція матової плитки Yosemite – це імітація керамічного граніту. Плитка наділена сильним та суворим характером, балує своєю оригінальністю.

  Ціна 0.00 грн/ м2

 • Casa zeus Декор

  серия "Декор" (Casa zeus) В этой коллекции представлен богатый выбор декоративных отделочных элементов для создания ярких акцентов и финальных штрихов в оформления помещений: отделочные плинтуса с различными текстурами и штучные плитки с изысканными рисунками.

  Ціна 0.00 грн/ м2

 • Omnia Gres Absolute

  серія "Absolute" (Omnia Gres) Гра світла і легкий блиск створюють чарівний ефект. Ця колекція для сучасних архітектурних рішень із сильною індивідуальністю.

  Ціна 0.00 грн/ м2

 • Omnia Gres Cadipietra

  серия "Cadipietra" (Omnia Gres) Вашему вниманию предлагается коллекцию Cadipietra ! Благодаря ей , вы сможете ощутить в своем интерьере нотки завораживающего скандинавского стиля. Вдохновителем данной коллекции стал необыкновенный натуральный камень Саньи, который добывается только в Бельгии. Давным-давно им пользовались в архитектуре и укладке тротуаров. Существует 4 цвета (черный, серый, белый и бежевый), и 10 видов дизайна.

  Ціна 0.00 грн/ м2

 • Omnia Gres Calcare

  серія "Calcare" (Omnia Gres) Колекцію Calcare розробили італійські дизайнери. Плитка імітує природні розколи вапняку. Поверхня плитки нагадує морські хвилі, фрагменти коралів та піску. Завдяки технології INKJET фактура передається у HD якості. Колекція представлена ​​в 5 кольорах: White, Latte, Beige, Grey та Black. Кожен колір має 14 дизайнів малюнка.

  Ціна 0.00 грн/ м2