Відображається 1-24 з 35 результатів

 • Belice

  серія "Belice" (Ректифікована настінна плитка Spain Porcelanosa) керамічна плитка з ефектом викривлення каменю з реалістичним малюнком, колірними варіаціями та глянсовою обробкою. Підходить для використання на внутрішніх стінах та душових стінах.

  Ціна 0.00 грн/ м2

 • Bombay

  серія "Bombay" ( Ректифікована настінна плитка Spain Porcelanosa) керамічна плитка з ефектом викривлення каменю з реалістичним малюнком, колірними варіаціями та глянсовою обробкою. Підходить для використання на внутрішніх стінах та душових стінах.

  Ціна 0.00 грн/ м2

 • Columbia

  серія "Columbia" ( Настінна плитка XL Spain Porcelanosa) керамічна плитка з ефектом блиску сірого металу. Підходить для використання на внутрішніх стінах та душових стінах.

  Ціна 0.00 грн/ м2

 • Dover Modern Line

  серія "Dover Modern Line" (Ректифікована настінна плитка Spain Porcelanosa) керамічна плитка з ефектом викривлення каменю з реалістичним малюнком, колірними варіаціями та глянсовою обробкою. Підходить для використання на внутрішніх стінах та душових стінах.

  Ціна 0.00 грн/ м2

 • Casa zeus Allwood

  серія "Allwood" (Casa zeus) Колекція Allwood - новий тип дерева на ринку, архітектори всього світу вважають за краще використовувати засохле дерево в інтер'єрі. Кожен шматочок деревини має унікальний та характерний відтінок. Ваше приміщення заграє "по-новому".

  Ціна 0.00 грн/ м2

 • Casa zeus Brickstone

  серія "Brickstone" (Casa zeus) Колекція Briccole wood ховає у собі нотки Венеції. Плитка імітує дерево, з якого виготовляються стовпи у Венеції. На колекції вимальовуються породи дуба та горіха, які омивалися водами венеціанських каналів, а також видно прожилки старих часів. Все це робить колекцію чарівною та привабливою.

  Ціна 0.00 грн/ м2

 • Casa zeus Bricolle Wood

  серія "Bricolle Wood" (Casa zeus) Колекція Briccole wood ховає у собі нотки Венеції. Плитка імітує дерево, з якого виготовляються стовпи у Венеції. На колекції вимальовуються породи дуба та горіха, які омивалися водами венеціанських каналів, а також видно прожилки старих часів. Все це робить колекцію чарівною та привабливою.

  Ціна 0.00 грн/ м2

 • Casa zeus Cemento

  серія "Cemento" (Casa zeus) У цій колекції невимушено поєднуються м'які текстурні полотна та ніжні рослинні орнаменти. Глибокі та насичені темні відтінки є рисою Cemento. Дивовижні поєднання текстури та кольору створюють необмежені можливості для створення сміливих та неординарних рішень.

  Ціна 0.00 грн/ м2

 • Casa zeus Chalet

  серія "Brickstone" (Casa zeus) Імітація натурального дерева. Колекція манить своєю унікальністю, нерівними лініями та своєю історією. Колірна гама представлена ​​в натуральних відтінках: світло-бежевий, темно-бежевий, коричневий та сірий.

  Ціна 0.00 грн/ м2

 • Casa zeus Cottage

  серія "Cottage" (Casa zeus) Колекція поєднує імітації теракотового та світлого піщаного каменю. Текстури та колір відтворені з високою точністю, що дозволяє створювати неповторний фон для яскравих акцентів та деталей інтер'єру. Колекція створена з антибактеріального керамограніту та відрізняється HD якістю малюнків.

  Ціна 0.00 грн/ м2

 • Casa zeus Cotto Classico

  серія "Cotto Classico" (Casa zeus) У колекції Geo представлений керамограніт пастельних природних відтінків із текстурами, що майстерно імітують природний рельєф натурального та обробленого каменю. Земляні та кам'яні мотиви ідеально підходять для мінімалістичних дизайнів та оздоблень інтер'єрів у стриманому стилі.

  Ціна 0.00 грн/ м2

 • Casa zeus Deck

  серія "DECK" (Casa zeus) Колекція Deck імітує дерево, має ефект шикарного дерев'яного паркету, але дуже міцний. Завдяки універсальності колекції Ви зможете скласти свій власний малюнок, так як плитку можна укладати по-різному. Також Ви можете розмістити її як зовні приміщення, так і всередині.

  Ціна 0.00 грн/ м2

 • Casa zeus Geo

  серія "Geo" (Casa zeus) У колекції Geo представлений керамограніт пастельних природних відтінків із текстурами, що майстерно імітують природний рельєф натурального та обробленого каменю. Земляні та кам'яні мотиви ідеально підходять для мінімалістичних дизайнів та оздоблень інтер'єрів у стриманому стилі.

  Ціна 0.00 грн/ м2

 • Casa zeus Intarsio

  серія "Intarsio" (Casa zeus) Неповторна та надзвичайно точна імітація зрізів дуба та горіха, а також теплі та затишні кольори є візитною карткою цієї колекції. На відміну від колекції Parquet, що об'єднала імітації паркетної дошки, Intarsio відображені орнаментальні класичні паркети, що відрізняються тонкою майстернею обробкою. Колекція Intarsio створена з антибактеріального керамограніту та відрізняється HD якістю малюнків.

  Ціна 0.00 грн/ м2

 • Casa zeus Legno

  серія "Legno" (Casa zeus) В колекції є сучасна текстура дерева, на деревині якої існують природні тріщини і подряпини. Характерною рисою колекції є натуральне виконання старіння дощок і місць, де знаходилися цвяхи.

  Ціна 0.00 грн/ м2

 • Casa zeus Mix Wood

  серія "Mix Wood" (Casa zeus) Колекція Mix Wood поєднала три породи дерева. Кожна плита має оригінальну фактуру малюнка і створюється різноманітний дизайн інтер'єру. Для створення унікального стилю використовувалися такі породи дерева, як горіх, евкаліпт та зебрано. Розмір плитки 15х60 см., Поверхня гладка і злегка шорстка. Колекція представлена ​​у 4 кольорах: Beige, Walnut, Brown та Dark Brownn.

  Ціна 0.00 грн/ м2

 • Casa zeus Mood Wood

  серія "Mood Wood" (Casa zeus) У колекції представлені унікальні стилізації під дерево тика. Легкі та вишукані текстури імітують дерев'яні волокна, а кольори з максимальною точністю повторюють відтінки світлих та темних порід дерева. Матеріали цієї колекції ідеально підходять для створення елегантних і в той же час затишних інтер'єрів.

  Ціна 0.00 грн/ м2

 • Casa zeus Nordik

  серія "Nordik" (Casa zeus) Рідкісна текстура дерева, яка допоможе возз'єднатися з природою. Nordik – остання тенденція у дизайні інтер'єру: вона задовольнить найрізноманітніші дизайнерські рішення та ідеально впишеться у ваш інтер'єр.

  Ціна 0.00 грн/ м2

 • Casa zeus Recycle

  серія "Recycle" (Casa zeus) Колекція Recycle поєднує виразні фактурні імітації натуральної дерев'яної дошки. Рельєфні текстури та натуральні кольори надають плитці природного вигляду і дозволяють використовувати її для безлічі цікавих інтер'єрних рішень. Колекція створена з антибактеріального керамограніту та відрізняється HD якістю малюнків.

  Ціна 0.00 грн/ м2

 • Omnia Gres Absolute

  серія "Absolute" (Omnia Gres) Гра світла і легкий блиск створюють чарівний ефект. Ця колекція для сучасних архітектурних рішень із сильною індивідуальністю.

  Ціна 0.00 грн/ м2

 • Omnia Gres Cadipietra

  серия "Cadipietra" (Omnia Gres) Вашему вниманию предлагается коллекцию Cadipietra ! Благодаря ей , вы сможете ощутить в своем интерьере нотки завораживающего скандинавского стиля. Вдохновителем данной коллекции стал необыкновенный натуральный камень Саньи, который добывается только в Бельгии. Давным-давно им пользовались в архитектуре и укладке тротуаров. Существует 4 цвета (черный, серый, белый и бежевый), и 10 видов дизайна.

  Ціна 0.00 грн/ м2

 • Omnia Gres Concrete

  серия "Concrete" (Omnia Gres) Шикарная коллекция Concrete - это керамогранит с текстурой цемента. С точки зрения функциональности и изящества, данная плитка - это хороший выбор для воплощения любых дизайнерских решений. Цветовая палитра коллекции весьма очаровательная, присутствует белый, натурально-серый , темный и песочный цвет. Вы сможете без проблем украсить свой дом и очаровать всех ваших гостей.

  Ціна 0.00 грн/ м2

 • Omnia Gres Eterno

  серія "Eterno" (Omnia Gres) У колекції Eterno дизайнери задумали відтворити дизайн бетонних стінок у виробничому приміщенні. І все це перенесли до сучасного інтер'єру. Плитка імітує залізобетонну стіну. Малюнок і текстура виглядають неймовірно точно, продукт вийшов реалістичним як на вигляд, так і на дотик.

  Ціна 0.00 грн/ м2

 • Omnia Gres Il Tempo

  серия "Il Tempo" (Omnia Gres) Самая что ни на есть природная красота натурального камня таится в коллекции Il Tempo. Коллекция представлена в четырех разных оттенках: черный, белый, бежевый и серый. Il Tempo смогла реализовать идею универсальности. Вы сможете спокойно применять этот керамогранит для отделки частного дома или облицовывать общественные места. Il Tempo будет роскошно смотреться в стиле лофт или скандинавском стиле.

  Ціна 0.00 грн/ м2